0(362) 432 25 25 / 0(532) 161 72 41

Sosyal Medyada Biz}

TEŞEKKÜRLER
Siz değerli öğrencilerimiz ve velilerimizin yoğun talebi üzerine yurdumuz 2018-2019 eğitim öğretim dönemi içinde %100 doluluk oranına ulaşmıştır. İlginiz için teşekkürler
ÖN KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYIN

DOĞANKENT TÜRKİYE MUHTARLARIYLA BİRLİK BERABERLİK MESAJI VERDİ

Türkiye muhtarlar konfederasyonu 28 inci istişare toplantısı Samsun İli Muhtarlar Derneği başkanı Mustafa Öztürk ve yönetim kurulunun özverili çalışmalarıyla büyükşehir belediye başkanı Sayın Yusuf Ziya Yılmaz ın evsahipliğinde Samsunda gerçekleşti.
“Mahalleden Büyükşehir e Çevresel ve Görsel Kirlilikle Mücadelede Muhtarların Rolü” konu bsşlığıyla Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Merkezinde Milletvelilimiz Sayın Çiğdem Karaaslan Samsun Valisi İbrahim Şahin 81 ilden gelen ve kuzey kıbrıs türk cumhuriyetinden ikiyüzseksen muhtarın katılımıyla gerçekleşti..
Toplantının ardından muhtarlarımız Konakladıkları Doğankent Kız Öğrenci Yurdu tarafından düzenlenen birlik beraberlik programında Tek vatan tek bayrak tek yürek mesajlarıyla gökyüzüne barış balonlolarını saldılar..
Programda konuşma yapan Samsun muhtarlar derneği başkanı Sayın Mustafa Öztürk “Bu coğrafya içerisinde ki barış ve birlik beraberlik sancağı Türkiye den kalkacağını belirtirken Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu başkanı Sayın Hüseyin Akdeniz Samsun nun milli mücadele ruhu taşıyan bir şehir oldupunu birkez daha gördük bizde burda olmaktan bu önemli günlerde bu milli duygularla burdan seslenmekten mutluyuz gururluyuz başta büyükşehir belediye başkanımız ve burda bizleri mükemmel ağırlayan kurum sahiplerine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın uzanan ellere fırsat vermesin dedi”

31 Temmuz 2016
1.176 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN