0(362) 432 25 25 / 0(532) 161 72 41

Sosyal Medyada Biz}

ÖN KAYITLARIMIZ BAŞLADI
2019/2020 Yılı Eğitim Öğretim Dönemi için ön kayıt alımlarımız başlamıştır. Tüm yerlerimiz dolmadan ön kayıt yaptırmayı unutmayın...
ÖN KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYIN

Hakkımızda

1989 yılından bugüne devam eden gıda ile başlayan inşaat ve turizm ile devam eden, başarı grafiğine eğitim kurumlarını ekleyerek ulusal bir Samsun markası olmayı hedefleyen Doğanlar Group yeni nesil vizyonu ile fark yaratmayı hedeflemektedir.
Bu hedeflerinin ilki olan Doğankent Eğitim ve Konaklama Kurumları anasınıfından ilkokula ortaöğretimden ünüversite ve yaşama dair hayata hazırlayan bir kurum olmak için ilk adımını vip kız öğrenci yurduyla atmış bulunmaktadır.
Doğankent kız öğrenci yurdu ünüversite öğrencileri için hazırlanmış yüksek standartlara sahip bir yaşam alanıdır.Kurumda kalan öğrencilerine sadece konaklama imkanı sağlamayan, aynı zamanda beş yıldızlı otel konforunda hizmet veren, soyal alanları ve güvenli ortamıyla ev sıcaklığında bir ortam sağlayan, çok boyutlu bir yaşam platformudur.
Sahip olduğu satndartlarla hem öğrenciye hem veliye huzurlu bir eğitim süreci geçirmelerini sağlamasının yanı sıra kurum içerisindeki sosyal projeler, katılımcı çalışmalar düzenlenen eğitim ve konferanslarla hayata sadece eğitim yönüyle değil sosyal aktiviteler  yönüylede geliştirip hazırlayan, bu profesyonellikte bir ekibe sahip olan kendi ölçeğinde farklı bir yaşam kompleksidir.